Léto přichází: Pozvěte na zahradu nábytek, slunečníky i pohodlné podušky

Posezení na zahradě při grilování, lenošení u bazénu nebo relaxace v pohodlném lehátku k létu jednoznačně patří. Abyste si letošní léto mohli vychutnat plnými doušky, nezapomeňte si včas pořídit správný zahradní nábytek, slunečníky a podušky, na nichž se vám bude ležet doslova královsky. Jak zahradní nábytek vybrat?

Zahradní nábytek nám dnes dává rozhodně na výběr, ať už se týká materiálu nebo designu. Při výběru zahradního nábytku vždy sledujte jeho kvalitu, o níž rozhoduje právě materiál i celkové provedení. Oblíbený je stále zahradní nábytek z masivu, který je vysoce odolný, vyznačuje se dlouhou životností a hodí se jak na venkovské posezení, tak na městskou terasu. Klasikou zůstává ratanový nábytek, s nímž se velmi dobře manipuluje. Stále oblíbenější je hliníkový nábytek, který je bezúdržbový, působí luxusním dojmem a hodí se jak na venkovskou zahradu, tak i do města.

Vybírat můžete buď z jednotlivých kusů zahradního nábytku (například křeslo, polohovací lehátko) nebo ze zahradních sestav (malé sety na balkon, velké sety pro zahradní posezení). S ohledem na pohodlí si můžete vybrat třeba i polohovací křesílka, křesla s opěrkami pro ruce apod. Čím víc času na zahradě trávíte, tím pohodlnější by měl zahradní nábytek být.

Zahradní slunečník a podušky pro pohodlí

Ačkoli je kvalitní zahradní nábytek základem, pro pohodlí jsou klíčové doplňky. K letnímu posezení pochopitelně patří zahradní slunečník, který vám poskytne vítaný stín při velkém žáru. Měl by být stabilní a umožňovat nastavení různých poloh.

Lehátka i křesílka rozhodně musí dostat pohodlné podušky, abyste se při letní relaxaci cítili jako v bavlnce a nestali jste se onou pověstnou princeznou na hrášku. Je přece léto a vy si po celoročním snažení a práci zasloužíte trochu hýčkat!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*