Pojištění bydlení Bezpečný domov II. generace boduje u všech!

Krátce po jeho představení a uvedení na trh ho klienti označili za top produkt v hodnocení na nezávislých finančních serverech. Jeho příchod vítají hlavně chataři, kteří si konečně mohou pojistit i movité věci. Pojistka 2. generace se hodí pro všechny, kdo chtějí své bydlení efektně chránit. Seznamte se…

Oblíbené hlavně kvůli rozsahu

Velký zájem vyvolalo pojištění rodinného domu nebo bytu s názvem Bezpečný domov PLUS, které představila pojišťovna Ergo. Jedná se o nový typ majetkového pojištění, se kterým lze krýt škody na věcech movitých i nemovitých. Velká změna je v tom, že nově si tuto pojistku mohou sjednat také chataři, majitelé kanceláří nebo ordinací.

navesnici.cz_ergo_cz_01

Tito se doposud mohli spolehnout pouze na pojištění nemovitosti, které kryje škody na věcech nemovitých a na přilehlých stavebních součástech. ERGO pojišťovna stanovila široký rozsah krytí, klient dostane kompenzaci nejen při škodách způsobených přírodními živly, ale také v případě krádeže nebo vandalismu i tehdy, když majetek poškodí zvěř.

Bonusy navíc!

K pojistce každý klient dostane zdarma výhodné pojištění odpovědnosti s limitem až 10 000 000 Kč. Tato pojistka funguje jako ochrana ve chvíli, kdy cizí osobě způsobíte škodu na zdraví, majetku nebo škodu finanční. Jak přesně funguje? Čtěte zde. Dalším bonusem je záruka, že v případě nutnosti pojišťovna klientovi zajistí náhradní ubytování až na 12 měsíců. Výhodou je také nonstop asistenční služba. S operátorem vyřídíte všechny problémy rychle a bez průtahů. Aby vše šlo lépe, udělejte si o vzniklé škodě vždy fotodokumentaci a s věcmi nijak nemanipulujte.

navesnici.cz_ergo_cz_02

Sjednáno během několika minut

Pojistku vyřídíte online na webu pojišťovny. Musíte znát pouze velikost obytné plochy v m2. Pojistka bude platit hned druhý den po sjednání. Sami si určíte splatnost (měsíční, čtvrtletní, půlroční nebo roční).

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*