Komerční nemovitosti: Prodej kanceláří, skladů i výrobních prostor

Chcete si pronajmout nějakou komerční nemovitost, jako například kanceláře, skladové nebo výrobní prostory, maloobchod nebo pozemek? Uvažujete o koupi či prodeji komerčních nemovitostí, včetně hotelu nebo restaurace? Pokud ano, poradíme vám jak na to.

Vybrat správnou realitní společnost se vyplácí

V současné době se na trhu s nemovitostmi objevuje stále více menších realitních kanceláří, jejichž majitelé bývají často spíše vynikajícími právníky než schopnými a důvěryhodnými realitními makléři a jejichž jediným cílem je maximalizace zisku. Je proto vždy na místě velmi dobře zvážit, jakou realitní společnost se svou nabídkou či poptávkou oslovit. Je tedy nezbytné seznámit se s referencemi nejen na internetu, ale nejlépe u samotných klientů. Jistou zárukou důvěryhodnosti může být také tradice společnosti, její renomé a věhlas. Přesto je i zde samozřejmostí podrobné prostudování obchodních podmínek, s nimiž vyjadřujeme souhlas, zvláště pak s ohledem na obecná pravidla závazkového práva, obsažená v novém občanském zákoníku.

Komerční nemovitosti od RE/MAX

Jednou z těch největších, důvěryhodných a již léty osvědčených realitních společností na českém trhu je mezinárodní síť finančně a právně nezávislých kanceláří RE/MAX. Právě prodej komerčních nemovitostí tvoří velkou část nabídky této realitky. Tato společnost však v současnosti neposkytuje jen širokou škálu realitních a relokačních služeb, ale na svých webových stránkách informuje veřejnost též o dění na trhu s nemovitostmi, o novinkách a trendech a dokonce nabízí i praktické rady.

Druhy komerčních nemovitostí

Její nabídka komerčních nemovitostí obsahuje prodej i pronájem především kanceláří, výrobních a skladových prostor, dále pak maloobchodů, hotelů a restaurací a v neposlední řadě také pozemků. Zajímavou nabídkou je podkategorie investičních příležitostí, vztahující se ke komerčním nemovitostem.

Pokud tedy uvažujete o pronájmu či o koupi komerční nemovitosti, pak se nejprve podívejte na stránky společnosti RE/MAX, ať si můžete udělat správnou představu o situaci na trhu v této oblasti.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*