10 vychytávek pro vaši zahradu

Relaxace, nebo práce? Ať už dáváte na zahradě přednost voňavému poležení v trávě, grilování s přáteli nebo zahradničení, přijdou vhod některé ze skvělých a originálních zahradních vychytávek. Mrkněte, jaké jsme pro vás vybrali.

To je poleženíčko

S tímhle sedacím vakem se vám bude výborně odpočívat. Umístěte na čerstvě posekanou trávu, do ruky oblíbenou knížku a nenechte se ničím rušit. O sedací vak se vůbec nemusíte obávat. Je totiž vyrobený z voděodolné látky, která si udržuje svůj vzhled a odolává i slunečním paprskům.

Zdroj: Fler, výrobce Sedacie vaky rimmoo

Konvičko, zalévej

Jak elegantně zalít květiny za oknem vaší chaloupky? Jedině s ručně zdobenou konvičkou. Tato se pyšní motivem levandule. Je vyrobená technikou decoupage a můžete ji požít nejen na zalévání, ale také jako dekoraci.

Zdroj: Fler, výrobce kataina

Cedulky na bylinky

Oblíbili jste si pěstování bylinek? Ať už vám rostou na záhonu nebo v květináči, oceníte praktické cedulky. Stačí je jen zapíchnout…

Zdroj: Fler, výrobce Efiela

Pohoupání v korunách

Mezi stromy natáhněte houpací síť STRIPES a užijte si skvělou relaxaci na vaší zahradě. Pruhovaná síť je veselá a je vyrobena z pevné hustě tkané 100% bavlny, která vydrží extrémní zátěž.

Zdroj: http://www.4home.cz

Ne kámen, ale slánka

Až se vaši přátelé budou při grilování shánět po slánce či pepřence překvapte je. Ne, to není kámen, je to originální nádobka na sůl a pepř.

Zdroj: Fler, výrobce mihulli

Gril na kolečkách

No jasně, abyste mohli grilovat, potřebujete ten správný gril. Tento koupíte nyní na stránkách www.4home.cz se 40% slevou. Jde o klasický gril, který se snadno obsluhuje.

Zdroj: http://www.4home.cz

Pro ptáčky zpěváčky

Když je moc horko a sucho, neměli byste zapomínat dát ptáčkům napít. Stačí do malých mističek, které rozmístíte po zahradě. A pokud ptáčky milujete, udělejte jim budku. Zvládnete to hravě díky stavebnici. Skvělý dárek pro děti i dospělé.

Zdroj: http://www.budkajakodarek.cz

Stolek s mozaikou

Co nesmí chybět na žádné zahradě? No přece stolek. U něho se najíte, odložíte nedopitý drink nebo rozečtenou knihu. Tento je vskutku originální. Vyrobený ze smrkového dřeva, zdobený keramickou mozaikou…

Zdroj: Fler, výrobce JNY

Bedýnka na?

Třeba na to, abyste na zahradu přenesli nápoje a drobné občerstvení pro své hosty… ale tuhle originální bedýnku využijete i na celou řadu věcí a věciček. Je dřevěná a zdobená levandulovými motivy.

Zdroj: Fler, výrobce sarkasm

Až zaprší

Budete potřebovat holínky. V těchto pěkných, chalupářských, budete dělat opravdu parádu. A třeba vám projasní deštivý den.

Zdroj: Fler, výrobce atelier ZZ

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*