Stylové indiánské léto

Je po prázdninách. Slunce pomalu slábne. Ale ještě pořád hřeje. Paprsky nás nenechají v klidu. Příroda září všemi barvami a je žádoucí přenést je i do interiéru. Vyzdobte si ho ve stylu indiánského léta.

Poštářek s pohankou

Víte, že pohanka léčí? Třeba bolavá záda a šíji? Stačí si trochu nahřátý polštářek přiložit na zátylek. Tenhle je stylový. Najdete no na fler.cz (prodejce Novosvětská galerie).

fler Novosvětská galerie pohankový polštářek
Indiánské girlandy

Vyzdobte si interiér opravdu stylově – co třeba látkové girlandy s indiánskými motivy? Ušijte si je doma, nebo je najdete na fler.cz (prodejce Su Bogati).

fler Su Bogati
Indiánský dezert

Když budete pořádat party na počest indiánského léta, buďte styloví a vyrobte ze zmrzlinových kornoutů takhle pěkná sladká tee-pee. (Zdroj: pinterest.com)

cukroví teeppe
Indiánský koutek

Toužíte po soukromí a pohodě? Vyzdobte si oblíbený koutek barevnými poštáři a užívejte si sluníčka. (Zdroj: pinterest.com)

koutek pinterest
Nádobí v indiánském stylu

Misky a mističky s indiánskými motivy jsou tím pravým pro tohle roční období. (Zdroj: pinterest.com)

nádobí pinterest
Polštářky a přehozy

Třebaže nebydlíte v tee-pee, přehozy, koberečky a polštářky se hodí. Všude. (Zdroj: pinterest.com)

pinterest interiér

Postavte tee-pee

Třeba nemusí být zrovna takhle velké a dokonalé. Najdtěte na zahradě tyče (třeba od rajčat), svažte je nahoře, roztáhněte. A pak přes ně poskládejte barevné deky a hadry. Takové rychlé tee-pee potěší hlavně děti. (Zdroj: pixabay.com)

teeppe


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*