Pusťte jaro domů!

Zima se pomalu loučí. Zpěv ptáků sílí. Vykvetly první sněženky. Otevřete okenice a pusťte jaro domů. Podívejte se, jaké jarní dekorace zkrášlí interiér i vstup do vašeho domova.

Tulipány

Nádherné barevné květiny jsou vedle narcisků symbolem pozdního jara. Už teď je můžete koupit v květinářství. Postavte je do vázy na stůl. Nebo do vyřazeného kbelíku, který ihned promění v krásnou jarní dekoraci.

tulipány

Jarní bytový textil

Uložte do skříní zimní dekorace. Vysajte sedačku a vyměňte povlaky polštářů. Zvolte jarní barvy – žlutou, růžovou, tyrkysovou, zelenou nebo červenou.

textil

Už se netopí

Když už jste v tom gruntování, pořádně ukliďte i kolem krbu nebo krbových kamen. A co s nimi? Postavte před ně nebo na ně jarní dekorace.

krb

Květiny, kam se podíváš

Také zahrada nebo balkon si zaslouží naši pozornost. Tak neváhejte a vysaďte co nejvíce květin. I smutné kouty se najednou rozzáří.

květníky

Romantický parapet

Vezměte sklenice a starou zásuvku. Zkombinujte s drobnými kvítky a ihned máte romantickou dekoraci, která zvelebí váš parapet.

sklenice

Holínky s květinami

Vítejte jaro hned u dveří! Holínky můžete snadno ozdobit květinami. Získáte tak netradiční dekoraci, která osloví každého kolemjdoucího.

dveře

Foto: Pinterest.com


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*